Lunaparki.com.pl

Opis wybranych atrakcji.


MINILAND

LEGOLAND Dania - MinilandMiejsce znane na całym świecie. Do stworzenia MINILANDU wykorzystano ponad 20 mln klocków LEGO. Mamy tutaj nawet port lotniczy (za wzór posłużyło lotnisko w Billund). Wystarczy kilka kroków, by odbyć długą podróż pomiędzy przeróżnymi zakątkami świata. W 2011 roku otworzono NOWĄ część MINILAND - STAR WARS - specjalnie dla fanów sagi Gwiezdnych Wojen Georga Lucasa.

DUPLO LAND

Tę krainę najmłodsi mogą odkrywać na własną rękę. Na powierzchni 500m2 LEGOLAND zaprasza do zabawy w "farmę", "policjantów i złodziei" lub "szpital". Miękkie podłoże chroni kolana i łokcie maluchów.

DRACHENBAHN

LEGOLAND Dania - DRACHENBAHNMajestatyczny zamek królewski ma wysokość 18m i 2500m2 powierzchni użytkowej i jest największą i najdroższą budowlą na terenie parku. W zamku odważne dzieciaki wsiadają na grzbiet smoka, wraz z którym poznają tajemniczy i pełen przygód świat średniowiecza. 1 130 000 klocków Lego zostało wykorzystanych do stworzenia kolorowej scenerii. By przejażdżka była jeszcze bardziej atrakcyjna, na małych bohaterów czekają animacje, efekty dźwiękowe i świetlne, tajemnicze zapachy, para i dym. Smocza kolejka przyspiesza do 40 km/h i kończy magiczną podróż zapierającą dech w piersiach pętlą.

TAUCHEXPEDITION NACH ATLANTIS

Weźcie głęboki oddech! Zaraz wyruszycie wraz z nurkami głębinowymi LEGO na ekspedycję Atlantis. Czeka na Was fantastyczny podwodny świat z łodzią podwodną, zatopionym wrakiem, tropikalnymi rybkami i skrzynią wypełnioną drogocennymi kamieniami. Uwaga! Skarbu strzegą prawdziwe rekiny.

POWER BUILDER

LEGOLAND Dania - POWER BUILDERW fabryce w miasteczku Lego pracują niesamowite roboty. Robot "Power Builder" ma 10 ramion, każde z dwoma miejscami siedzącymi. Dzieci i dorośli mogą sami zaprogramować swoją "przejażdżkę" w zależności od tego na co mają ochotę i ile mają odwagi...

VIKINGS RIVER SPLASH

Dużo frajdy, wody i bujania. Jak Wikingowie będziecie mknąć przez rwącą rzekę. Wasza łódź zostanie wciągnięta na ośmiometrową górę, a następnie w szalonym pędzie zjedzie w dół. Emocje godne prawdziwego Wikinga!Partnerem serwisu jest: Dertour Polska * Strona G³ówna - Kontakt - O nas - Zapytanie o wyjazd * brak pluginu Flash