Lunaparki.com.pl

Europa-Park - informacje ogólne


Europa-Park EUROPA PARK jest największym centrum rozrywki w Niemczech.

Na terenie parku znajduje się ponad 100 atrakcji. Przeróżne rollercoastery i szybkie kolejki, atrakcje wodne, pokazy rycerskie, przedstawienia i fantastyczne rewie. Tu nie można się nudzić: Na dzieci i dorosłych czeka mnóstwo zabawy i niezapomnianych wrażeń.

A po pełnym emocji dniu zapraszamy do wspaniale wyposażonych hoteli! Pobyt tutaj to prawdziwa przyjemność.

Fantastyczny świat

W Europa-Park na powierzchni około 85 hektarów stworzono miniaturę starego kontynentu. 13 działów tematycznych poświęcono różnym europejskim krajom. Można tu znaleźć charakterystyczne elementy architektury, roślinności i przysmaki kulinarne poszczególnych regionów. Europa-Park to miniaturowy kontynent z bogatą ofertą rozrywkową. Oprócz ponad 100 pasjonujących atrakcji rodzinną rozrywkę uzupełniają ciągle nowe spektakle, rewia na lodzie, przedstawienia w dziecięcym teatrze i barwne parady. To wszystko sprawia, że pobyt tutaj będzie niezapomnianym przeżyciem!

Europa-Park spektakle Dla wielbicieli mocnych wrażeń polecamy zastrzyk adrenaliny w zwariowanej kolejce "Blue Fire Megacoaster". Kolejka staruje z niesamowitym przyśpieszeniem, a później pędzi karkołomną, pełną ekstremalnych ewolucji trasą. Dużo frajdy czeka na Państwa podczas podróży w kosmos kolejką "Eurosat" lub niezwykle szybkim (130 km/h) rollercoasterem “Silver Star”, który wzbija się nad ziemię aż na 73 m! W gorące, letnie dni znajdą Państwo ochłodę na wodach antycznej Grecji, płynąc łodzią "Posejdon". Nie brakuje tu i innych atrakcji wodnych. Najmłodsi goście ryzykują śmiałą podróż w "Young Star Coaster Pegasus" między niebem, a morzem albo odkrywają tajemnicę zatopionego miasta Atlantis. Po parku można wygodnie poruszać się kilkoma rodzajami pociągów, które zatrzymują się przy głównych atrakcjach. Oczywiście wszystkie z nich są wliczone w cenę biletu wstępu.

Restauracje:

Można śmiało powiedzieć, że tylko w Europa-Parku w tak krótkim czasie poznamy specjały najlepszych europejskich kuchni: Dookoła kuszą przysmaki z Włoch, Francji, Grecji, Hiszpanii i innych regionów. Do Państwa dyspozycji jest 14 restauracji tematycznych, 6 restauracji z obsługą kelnerską, 15 barów przekąskowych i 6 lodziarni. Słowo SMACZNEGO mówi się tutaj w wielu językach!

Aktualny plan parku

Pod tym adresem znajdą Państwo aktulany plan Europa-Park: PLAN 2011

Adres:

Europa-Park lokalizacjaEUROPA-PARK
Europa-Park-Strasse 2
77977 Rust (w pobliżu Freiburg /Breisgau).

Więcej informacji znajdą Państwo w dziale "Lokalizacja i dojazd".


Disneyland Resort Paris
Partnerem serwisu jest: Dertour Polska * Strona Główna - Kontakt - O nas - Zapytanie o wyjazd * brak pluginu Flash