Lunaparki.com.pl

Camp Resort

Camp Resort Camp Resort w Europa Park, oferuje noclegi w oryginalnych namiotach lub drewnianych domkach traperów. Wystrój i atmosfera nawiązują do Westernu i "Dzikiego zachodu".
Camp Resort czynny jest w sezonie letnim - od początku kwietnia do końca października (o szczegóły pytaj w Euroreisen).

Europa-Park - Camp Resort
Europa Park Cennik

Namioty

Europa-Park - Camp ResortW 28 przestronnych, indiańskich namiotach, znajduje się 238 łóżek dla dużych i małych łowców przygód. Namioty są ogrzewane i oświetlone. Mogą pomieścić 4, 6 lub 12 łóżek. Mieszkańcy otrzymują: łóżko (drewniana rama z materacem), prześcieradło, małą poduszkę, mają dostęp do elektryczności. Nim zapadnie zmrok wszyscy mogą się spotkać przy ognisku w specjalnych do tego wyznaczonych miejscach (drewno gratis). Restauracja "Silver Lake Saloon" czeka na głodnych kowbojów.

Położenie: tylko 5 minut na piechotę od głównego wejścia do Europa Park.

Ważne! Należy zabrać ze sobą ręczniki i śpiwór. Łóżka przydzielane są gościom w miarę dostępności miejsc w namiotach. Nie można oczekiwać, że namiot będzie przeznaczony do wyłącznego, własnego użytku. Jeśli gość chce mieć cały namiot na wyłączność musi zapłacić za wszystkie wolne, niewykorzystane łóżka.

Drewniane domki

Europa-Park - Camp ResortZostań traperem! Nad idyllicznym brzegiem jeziora stoi 5 przytulnych, ogrzewanych drewnianych domków. Istnieje możliwość zakwaterowania w pokojach dla 4,6,12 lub 16 osób. W większości pokoi są piętrowe łóżka.

Położenie: tylko kilka metrów od głównego wejścia do Europa Park, nad samym jeziorem Birkensee.

Łóżka: łącznie 156 łóżek w 5 domkach z pokojami dla 4, 6, 12 lub 16 osób. Łóżka są wyposażone w materace, prześcieradło i poduszki.

Ważne! Należy zabrać ze sobą ręczniki i śpiwór. Łóżka przydzielane są gościom w miarę dostępności miejsc w domkach. Nie można oczekiwać, że domek będzie przeznaczony do wyłącznego, własnego użytku. Jeśli gość chce mieć cały domek na wyłączność musi zapłacić za wszystkie wolne, niewykorzystane łóżka.

Na terenie Camp Resort znajdują się:

Europa-Park - Camp Resort
  • Nowoczesne urządzenia sanitarne.
  • Restauracja "Silver Lake Saloon"
  • Sklep
  • Wypożyczalnia sprzętu sportowego
  • Zadaszony plac zabaw
  • Jezioro Birkensee
  • Przechowalnia bagażu
  • Bezpłatne miejsca parkingowe


Partnerem serwisu jest: Dertour Polska * Strona G³ówna - Kontakt - O nas - Zapytanie o wyjazd * brak pluginu Flash