Lunaparki.com.pl

Burghotel Castillo Alcazar ****

Burghotel Castillo Alcazar Burghotel Castillo Alcazar 4*, czyli średniowieczny, hiszpański zamek.

W Castillo panuje fascynującą, tajemnicza atmosfera. Przepiękny średniowieczny wystrój, łączy się z komfortem i współczesną wygodą 4-gwiazdkowego hotelu. Zaraz po przekroczeniu progu przeniosą się Państwo w dawne czasy. Wysokie sklepienia, drewniane belki i rustykalne meble, cały hotel zaprojektowano z wielką dbałością o szczegóły. Pokoje są klimatyzowane. Stylowe suity na 9 piętrze noszą nazwiska znanych osobistości z historii Hiszpanii: Columba, kardynała Mendoza. Restauracja "Castillo" to idealne miejsce na randkę dla księżniczki i rycerza...

Europa-Park - Burghotel Castillo Alcazar 4*
Europa Park Cennik

Pokoje

Europa-Park - Burghotel Castillo Alcazar 4* W hotelu jest 112 pokoi przystosowanych dla rodzin oraz 8 suit. Wystrój i meble są utrzymane w prostym, średniowiecznym stylu. Wszystkie pokoje są przeznaczone dla niepalących.

Gastronomia

Europa-Park - Burghotel Castillo Alcazar 4* "Castillo" to sala jadalnia starego średniowiecznego zamku. Restauracja serwuje dania w formie bufetu. Znajdą tutaj Państwo potrawy kuchni hiszpańskiej i międzynarodowej. Posiłki można spożyć przy długich stołach, tak jak kiedyś jadali rycerze lub usiąść we dwoje w przytulnej niszy. Zbroje, miecze, tarcze, znaki herbowe- restauracja wypełniona jest przedmiotami, które budują średniowieczny nastrój miejsca.

Coś dla duszy i ciała

Sauna, łaźnia parowa, basen, ścieżka do joggingu i nordic walking. Za opłatą: solarium, masaże, zabiegi upiększające.

Dla dzieci

  • Śniadania z Euromaus i jej przyjaciółmi.
  • "Pueblo del Agua" - wodny plac zabaw, z wieżą do wspinania.
  • "Casa da Aventura" - dom przygód w portugalskiej części parku.
  • Codziennie program animacyjny dla dzieci po zamknięciu parku.

Parking

Bezpłatne miejsca parkingowe dla gości hotelowych.

Warto wiedzieć

Europa-Park - Burghotel Castillo Alcazar 4*Jesteś VIP-em! Dla gości hotelowych niektóre atrakcje są dostępne już na 30 minut przed oficjalnym otwarciem parku. Hotele Europa Park Resort są położone bezpośrednio przy wejściu do parku.


Partnerem serwisu jest: Dertour Polska * Strona G³ówna - Kontakt - O nas - Zapytanie o wyjazd * brak pluginu Flash