Lunaparki.com.pl

Burghotel Castillo Alcazar ****

Burghotel Castillo Alcazar Burghotel Castillo Alcazar 4*, czyli średniowieczny, hiszpański zamek.

W Castillo panuje fascynującą, tajemnicza atmosfera. Przepiękny średniowieczny wystrój, łączy się z komfortem i współczesną wygodą 4-gwiazdkowego hotelu. Zaraz po przekroczeniu progu przeniosą się Państwo w dawne czasy. Wysokie sklepienia, drewniane belki i rustykalne meble, cały hotel zaprojektowano z wielką dbałością o szczegóły. Pokoje są klimatyzowane. Stylowe suity na 9 piętrze noszą nazwiska znanych osobistości z historii Hiszpanii: Columba, kardynała Mendoza. Restauracja "Castillo" to idealne miejsce na randkę dla księżniczki i rycerza...

Europa-Park - Burghotel Castillo Alcazar 4*
Europa Park Cennik

Pokoje

Europa-Park - Burghotel Castillo Alcazar 4* W hotelu jest 112 pokoi przystosowanych dla rodzin oraz 8 suit. Wystrój i meble są utrzymane w prostym, średniowiecznym stylu. Wszystkie pokoje są przeznaczone dla niepalących.

Gastronomia

Europa-Park - Burghotel Castillo Alcazar 4* "Castillo" to sala jadalnia starego średniowiecznego zamku. Restauracja serwuje dania w formie bufetu. Znajdą tutaj Państwo potrawy kuchni hiszpańskiej i międzynarodowej. Posiłki można spożyć przy długich stołach, tak jak kiedyś jadali rycerze lub usiąść we dwoje w przytulnej niszy. Zbroje, miecze, tarcze, znaki herbowe- restauracja wypełniona jest przedmiotami, które budują średniowieczny nastrój miejsca.

Coś dla duszy i ciała

Sauna, łaźnia parowa, basen, ścieżka do joggingu i nordic walking. Za opłatą: solarium, masaże, zabiegi upiększające.

Dla dzieci

  • Śniadania z Euromaus i jej przyjaciółmi.
  • "Pueblo del Agua" - wodny plac zabaw, z wieżą do wspinania.
  • "Casa da Aventura" - dom przygód w portugalskiej części parku.
  • Codziennie program animacyjny dla dzieci po zamknięciu parku.

Parking

Bezpłatne miejsca parkingowe dla gości hotelowych.

Warto wiedzieć

Europa-Park - Burghotel Castillo Alcazar 4*Jesteś VIP-em! Dla gości hotelowych niektóre atrakcje są dostępne już na 30 minut przed oficjalnym otwarciem parku. Hotele Europa Park Resort są położone bezpośrednio przy wejściu do parku.


Disneyland Resort Paris
Partnerem serwisu jest: Dertour Polska * Strona Główna - Kontakt - O nas - Zapytanie o wyjazd * brak pluginu Flash