Lunaparki.com.pl

Erlebnishotel Colosseo ****

Erlebnishotel ColosseoErlebnishotel Colosseo to wspaniały 4 gwiazdkowy hotel nawiązujący do włoskiej architektury Florencji i Sieny. Fontanna "Anfiteatro dell'Acqua" wyrzyca wodę na wysokość 30m!

Cudowna muzyka i kolorowe efekty świetlne tworzą niezwykłą atmosferę na dziedzińcu tego największego z czterech hoteli tematycznych należących do parku. Przepiękne widoki roztaczają się tutaj z każdego miejsca. Wystarczy wspiąć się na trybunę Colosseum, która jest symbolem hotelu, usiąść na tarasie hotelowego baru lub wybrać się do jednej z trzech restauracji.
Panuje tutaj prawdziwa atmosfera "Dolce Vita", również dzięki serwowanej typowo włoskiej kuchni i napojom. Wyposażenie nawiązuje także do stylu i tematyki rzymsko/włoskiej, np.: Dwupoziomowa strefa zabaw, która przypomina rzymską budowlę, łóżka piętrowe w kształcie rydwanów, malowidła na ścianach oraz wiele innych włoskich motywów.

Europa-Park - Erlebnishotel Colosseo 4*

Hitem jest Colosseum, które ma przypominać rzymski oryginał. Znajduje się w nim kompleks basenów i saun (rzymska sauna, łaźnia Venus i Laconium). Do Colosseum przylega także odkryty basen.
Europa Park Cennik

Pokoje

Europa-Park - Erlebnishotel Colosseo 4* 350 pokoi dla niepalących, z możliwością zakwaterowania od 2 do 6 osób. Pokoje znajdują się na pierwszych czterech piętrach. Do dyspozycji gości są także 22 klimatyzowane suity, z wysokiej jakości wyposażeniem. Materiały wykorzystane do wykończenia suit pochodzą z najlepszych włoskich manufaktur i nadają im wyjątkowy i elegancki charakter.
Fantastycznym pomysłem dla rodzin jest zakwaterowanie w pokojach typu "Bambini", z wydzieloną, dodatkową częścią do spania dla dzieci. Dzieci poczują się jak w wyśnionym królestwie- wyposażenie jest przystosowane właśnie dla nich, a rodzice mają spokojniejszy, przyjemniejszy pobyt. Inne kategorie pokoi to pokoje teatralne, które od standardowych różnią się zarówno wystrojem jak i rozłożeniem pomieszczeń.

Gastronomia

W restauracji "Antica Roma" można poczuć się jak w starożytnym Rzymie. Bufet oferuje zimne i ciepłe dania kuchni włoskiej i międzynarodowej. Restauracje "Medici" oraz "Cesare" urzekają swoją elegancją i śródziemnomorskim stylem. Ponadto do dyspozycji gości są dwa bary, w których można odpocząć przy kawie lub koktajlu.

Coś dla duszy i ciała

Sauna, łaźnia parowa, basen, ścieżka do joggingu i nordic walking. Za opłatą: solarium, wellness, masaże, zabiegi upiększające, fryzjer.

Dla dzieci

Europa-Park - Erlebnishotel Colosseo 4*
  • Śniadania z Euromaus i jej przyjaciółmi.
  • "Campo del Mare" - wodny plac zabaw.
  • "Casa da Aventura" - dom przygód w portugalskiej części parku.
  • Kącik zabaw.
  • Wypożyczalnia gier przy recepcji.
  • Codziennie program animacyjny dla dzieci po zamknięciu parku.

Parking

Bezpłatne miejsca parkingowe dla gości hotelowych.

Warto wiedzieć

Europa-Park - Erlebnishotel Colosseo 4*Jesteś VIP-em! Dla gości hotelowych niektóre atrakcje są dostępne już na 30 minut przed oficjalnym otwarciem parku. Hotele Europa Park Resort są położone bezpośrednio przy wejściu do parku.


Partnerem serwisu jest: Dertour Polska * Strona G³ówna - Kontakt - O nas - Zapytanie o wyjazd * brak pluginu Flash