Lunaparki.com.pl

Erlebnishotel Colosseo ****

Erlebnishotel ColosseoErlebnishotel Colosseo to wspaniały 4 gwiazdkowy hotel nawiązujący do włoskiej architektury Florencji i Sieny. Fontanna "Anfiteatro dell'Acqua" wyrzyca wodę na wysokość 30m!

Cudowna muzyka i kolorowe efekty świetlne tworzą niezwykłą atmosferę na dziedzińcu tego największego z czterech hoteli tematycznych należących do parku. Przepiękne widoki roztaczają się tutaj z każdego miejsca. Wystarczy wspiąć się na trybunę Colosseum, która jest symbolem hotelu, usiąść na tarasie hotelowego baru lub wybrać się do jednej z trzech restauracji.
Panuje tutaj prawdziwa atmosfera "Dolce Vita", również dzięki serwowanej typowo włoskiej kuchni i napojom. Wyposażenie nawiązuje także do stylu i tematyki rzymsko/włoskiej, np.: Dwupoziomowa strefa zabaw, która przypomina rzymską budowlę, łóżka piętrowe w kształcie rydwanów, malowidła na ścianach oraz wiele innych włoskich motywów.

Europa-Park - Erlebnishotel Colosseo 4*

Hitem jest Colosseum, które ma przypominać rzymski oryginał. Znajduje się w nim kompleks basenów i saun (rzymska sauna, łaźnia Venus i Laconium). Do Colosseum przylega także odkryty basen.
Europa Park Cennik

Pokoje

Europa-Park - Erlebnishotel Colosseo 4* 350 pokoi dla niepalących, z możliwością zakwaterowania od 2 do 6 osób. Pokoje znajdują się na pierwszych czterech piętrach. Do dyspozycji gości są także 22 klimatyzowane suity, z wysokiej jakości wyposażeniem. Materiały wykorzystane do wykończenia suit pochodzą z najlepszych włoskich manufaktur i nadają im wyjątkowy i elegancki charakter.
Fantastycznym pomysłem dla rodzin jest zakwaterowanie w pokojach typu "Bambini", z wydzieloną, dodatkową częścią do spania dla dzieci. Dzieci poczują się jak w wyśnionym królestwie- wyposażenie jest przystosowane właśnie dla nich, a rodzice mają spokojniejszy, przyjemniejszy pobyt. Inne kategorie pokoi to pokoje teatralne, które od standardowych różnią się zarówno wystrojem jak i rozłożeniem pomieszczeń.

Gastronomia

W restauracji "Antica Roma" można poczuć się jak w starożytnym Rzymie. Bufet oferuje zimne i ciepłe dania kuchni włoskiej i międzynarodowej. Restauracje "Medici" oraz "Cesare" urzekają swoją elegancją i śródziemnomorskim stylem. Ponadto do dyspozycji gości są dwa bary, w których można odpocząć przy kawie lub koktajlu.

Coś dla duszy i ciała

Sauna, łaźnia parowa, basen, ścieżka do joggingu i nordic walking. Za opłatą: solarium, wellness, masaże, zabiegi upiększające, fryzjer.

Dla dzieci

Europa-Park - Erlebnishotel Colosseo 4*
  • Śniadania z Euromaus i jej przyjaciółmi.
  • "Campo del Mare" - wodny plac zabaw.
  • "Casa da Aventura" - dom przygód w portugalskiej części parku.
  • Kącik zabaw.
  • Wypożyczalnia gier przy recepcji.
  • Codziennie program animacyjny dla dzieci po zamknięciu parku.

Parking

Bezpłatne miejsca parkingowe dla gości hotelowych.

Warto wiedzieć

Europa-Park - Erlebnishotel Colosseo 4*Jesteś VIP-em! Dla gości hotelowych niektóre atrakcje są dostępne już na 30 minut przed oficjalnym otwarciem parku. Hotele Europa Park Resort są położone bezpośrednio przy wejściu do parku.


Disneyland Resort Paris
Partnerem serwisu jest: Dertour Polska * Strona Główna - Kontakt - O nas - Zapytanie o wyjazd * brak pluginu Flash