Lunaparki.com.pl

Erlebnishotel Santa Isabel ****+


Erlebnishotel Santa Isabel Erlebnishotel Santa Isabel, czyli luksusowe życie w Portugalskim klasztorze...

Przy klasztornej furcie 4 gwiazdkowego hotelu "Santa Isabel" przywita Państwa serdecznie, recepcjonista w stroju zakonnika. Hotel jest zbudowany w stylu portugalskiego klasztoru i znajduje się obok hiszpańskiego hotelu "El Andaluz". Z lobby można dostać się bezpośrednio do kaplicy i ogrodu klasztornego otoczonego krużgankami. W tych miejscach jak i w całym hotelu panuje atmosfera spokoju i odprężenia.
Europa-Park - Erlebnishotel Santa Isabel 4+*
Cele klasztorne to 58 pokoi idealnych dla rodzin z dziećmi, wyposażonych w podwójne łóżko i łóżko piętrowe dla dzieci. Osobom, które interesują się historią wielkich odkryć geograficznych polecamy nocleg w jednej z 8 tematycznych suit, których wystrój zostały poświęcony sławnym portugalskim żeglarzom.
Raj na ziemi znajdziecie Państwo we wspaniałym Wellness&Spa na piątym piętrze hotelu. Sauna z oknami i przepięknym widokiem, ziołowa łaźnia parowa, pokój relaksacyjny, pozwalają zregenerować się i oderwać od codzienności. Masaże i zabiegi są dostępne za opłatą. Ponadto do dyspozycji gości jest basen zewnętrzny.
Europa Park Cennik

Pokoje

Europa-Park - Erlebnishotel Santa Isabel 4+*66 pokoi, z tego 8 tematycznych suit. Pokoje dla niepalących z prysznicem (częściowo otwarta łazienka), suszarką, telewizją kablową, telefonem. Ważne:łóżka piętrowe są przeznaczone dla osób o wzroście poniżej 1,75 m.

Gastronomia

Europa-Park - Erlebnishotel Santa Isabel 4+* Musicie Państwo poznać sekrety klasztornych piwnic i kuchni w restauracji "Sala Santa Isabela". Wystrój tego miejsca jest zjawiskowy. To prawdopodobnie najpiękniejsza restauracja na terenie całego parku.

Coś dla duszy i ciała

Europa-Park - Erlebnishotel Santa Isabel 4+* Sauna z oknami, łaźnia parowa, basen, ścieżka do joggingu i nordic walking. Za opłatą: solarium, masaże, zabiegi upiększające, hamam, kąpiele.

Dla dzieci

  • Śniadania z Euromaus i jej przyjaciółmi.
  • "Pueblo del Agua" - wodny plac zabaw.
  • "Casa da Aventura" - dom przygód w portugalskiej części parku.
  • Wypożyczalnia gier przy recepcji.
  • Codziennie program animacyjny dla dzieci po zamknięciu parku.

Parking

Bezpłatne miejsca parkingowe dla gości hotelowych.

Warto wiedzieć

Erlebnishotel Santa Isabel 4+*

Jesteś VIP-em! Dla gości hotelowych niektóre atrakcje są dostępne już na 30 minut przed oficjalnym otwarciem parku. Hotele Europa Park Resort są położone bezpośrednio przy wejściu do parku.Disneyland Resort Paris
Partnerem serwisu jest: Dertour Polska * Strona Główna - Kontakt - O nas - Zapytanie o wyjazd * brak pluginu Flash