Lunaparki.com.pl

Erlebnishotel Santa Isabel ****+


Erlebnishotel Santa Isabel Erlebnishotel Santa Isabel, czyli luksusowe życie w Portugalskim klasztorze...

Przy klasztornej furcie 4 gwiazdkowego hotelu "Santa Isabel" przywita Państwa serdecznie, recepcjonista w stroju zakonnika. Hotel jest zbudowany w stylu portugalskiego klasztoru i znajduje się obok hiszpańskiego hotelu "El Andaluz". Z lobby można dostać się bezpośrednio do kaplicy i ogrodu klasztornego otoczonego krużgankami. W tych miejscach jak i w całym hotelu panuje atmosfera spokoju i odprężenia.
Europa-Park - Erlebnishotel Santa Isabel 4+*
Cele klasztorne to 58 pokoi idealnych dla rodzin z dziećmi, wyposażonych w podwójne łóżko i łóżko piętrowe dla dzieci. Osobom, które interesują się historią wielkich odkryć geograficznych polecamy nocleg w jednej z 8 tematycznych suit, których wystrój zostały poświęcony sławnym portugalskim żeglarzom.
Raj na ziemi znajdziecie Państwo we wspaniałym Wellness&Spa na piątym piętrze hotelu. Sauna z oknami i przepięknym widokiem, ziołowa łaźnia parowa, pokój relaksacyjny, pozwalają zregenerować się i oderwać od codzienności. Masaże i zabiegi są dostępne za opłatą. Ponadto do dyspozycji gości jest basen zewnętrzny.
Europa Park Cennik

Pokoje

Europa-Park - Erlebnishotel Santa Isabel 4+*66 pokoi, z tego 8 tematycznych suit. Pokoje dla niepalących z prysznicem (częściowo otwarta łazienka), suszarką, telewizją kablową, telefonem. Ważne:łóżka piętrowe są przeznaczone dla osób o wzroście poniżej 1,75 m.

Gastronomia

Europa-Park - Erlebnishotel Santa Isabel 4+* Musicie Państwo poznać sekrety klasztornych piwnic i kuchni w restauracji "Sala Santa Isabela". Wystrój tego miejsca jest zjawiskowy. To prawdopodobnie najpiękniejsza restauracja na terenie całego parku.

Coś dla duszy i ciała

Europa-Park - Erlebnishotel Santa Isabel 4+* Sauna z oknami, łaźnia parowa, basen, ścieżka do joggingu i nordic walking. Za opłatą: solarium, masaże, zabiegi upiększające, hamam, kąpiele.

Dla dzieci

  • Śniadania z Euromaus i jej przyjaciółmi.
  • "Pueblo del Agua" - wodny plac zabaw.
  • "Casa da Aventura" - dom przygód w portugalskiej części parku.
  • Wypożyczalnia gier przy recepcji.
  • Codziennie program animacyjny dla dzieci po zamknięciu parku.

Parking

Bezpłatne miejsca parkingowe dla gości hotelowych.

Warto wiedzieć

Erlebnishotel Santa Isabel 4+*

Jesteś VIP-em! Dla gości hotelowych niektóre atrakcje są dostępne już na 30 minut przed oficjalnym otwarciem parku. Hotele Europa Park Resort są położone bezpośrednio przy wejściu do parku.Partnerem serwisu jest: Dertour Polska * Strona G³ówna - Kontakt - O nas - Zapytanie o wyjazd * brak pluginu Flash