Lunaparki.com.pl

LEGOLAND Niemcy - opis


LEGOLAND DeutschlandFascynująca mieszanka rozrywki i nauki o otaczającym nas świecie, przyrodzie, technice, a wszystko podczas wyśmienitej zabawy! LEGOLAND to wspaniały park rozrywki i raj dla wszystkich miłośników klocków LEGO. Miejsce to przyciąga rodziny z dziećmi z całego świata. Pirat, poszukiwacz przygód lub księżniczka - tu mali i duzi bohaterowie są we właściwym miejscu! Kolejki górskie, roboty LEGO i świat zbudowany z ponad 50 milionów kolorowych klocków czeka na to, by go odkryć i wypróbować.

Akcja, zabawa i przygoda

Akcja, zabawa i przygoda czekają w LEGOLAND na dużych i małych. Znajdą tu Państwo ponad 50 atrakcji, warsztaty do tworzenia budowli z klocków LEGO oraz całosezonowe przedstawienia i animacje. LEGOLAND zaprasza wspólnej do zabawy i wesołego szaleństwa!

Kraina Miniland to miniaturowy świat zbudowany z klocków LEGO. W latach 2008/2009 LEGOLAND otrzymał nagrodę "Parkscout Award" dla najbardziej przyjaznego dzieciom Parku Rozrywki w Niemczech. A co roku czekają na Państwa nowe niespodzianki i wyzwania!

LEGOLAND Deutschland

Dodatkowym atutem tego wyjątkowego miejsca są liczne atrakcje wodne oraz kolejki. W pierwszym w Niemczech podwodnym świecie LEGO Atlantis goście mogą wędrować pośród ławicy kolorowych egzotycznych rybek w zatopionym mieście rób stanąć oko w oko z rekinem.

Kto zechce tu dłużej zostać może zarezerwować nocleg w LEGOLAND Feriendorf - bezpośrednio obok parku i spędzić noc w fantastycznym świecie klocków LEGO.Partnerem serwisu jest: Dertour Polska * Strona G³ówna - Kontakt - O nas - Zapytanie o wyjazd * brak pluginu Flash