Lunaparki.com.pl

Wskazówki praktyczne - inne informacje


Bankomaty

Bankomat Sparkasse znajduje się przy wejściu do parku, obok punktu spotkań KNAX.


Biuro rzeczy znalezionych

Znalezione rzeczy można oddawać do biura informacji przy wejściu. W tym samym miejscu mogą również Państwo zgłaszać wszelkie zagubione przedmioty.


Filmowanie i fotografowanie.

Na terenie można robić pamiątkowe zdjęcia i kręcić filmy - nie ma żadnych zakazów i ograniczeń. Przy wejściu mają Państwo możliwość dokonania zakupu akcesoriów niezbędnych do filmowania oraz fotografowania.


Niemowlęta i małe dzieci.

Park jest przystosowany do odwiedzin również przez najmłodszych. HiPP Baby Service zapewnia niezbędną pomoc dla matki i dziecka. Dla niemowląt oraz małych dzieci oferowany jest bogaty asortyment produktów żywieniowych - udzielane są także bezpłatne porady. HiPP Baby Service znajduje się w części tematycznej IMAGINATION przy placu zabaw DUPLO oraz w restauracji Pizza Mania.

Także wszystkie toalety na terenie parku wyposażone są w pomieszczenia dla matki z niemowlęciem.


Palenie

LEGOLAND Niemcy to strefa wolna od dymu! LEGOLAND jest rodzinnym parkiem rozrywki, i dba o dobre samopoczucie Dużych, ale przede wszystkim Małych Gości - ono jest tutaj najważniejsze. Z tego powodu podjęto decyzję o utworzeniu strefy wolnej od dymu. Na terenie parku znajdują się specjalnie wyznaczone miejsca, wyraźnie oznakowane, w których dozwolone jest palenie.


Pierwsza pomoc.

W czasie godzin otwarcia parku punkt pierwszej pomocy jest czynny cały czas. Znajduje się za lotniskiem w części tematycznej LEGO CITY.


Płatność kartą

W LEGOLANDZIE Deutschland honorowane są następujące karty płatnicze: Eurocard, American Express, VISA, Mastercard, JCB. Płatność gotówką możliwa tylko w EURO.


Rolki, hulajnogi, rowerki trzykołowe

Ze względów bezpieczeństwa poruszanie się po terenie parku na rolkach, hulajnogach, rowerkach trzykołowych, itp. jest zabronione.


Wózki dla osób niepełnosprawnych

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia wózków w mini sklepiku. Liczba wózków jest ograniczona. Kaucja wynosi 15 EUR.


Wózki dziecięce

Istnieje możliwość wypożyczenia wózków dziecięcych w mini sklepiku przy wejściu (opłata ok. 4 EUR; kaucja 6 EUR). Wózki należy oddać w tym samym miejscu. Nie ma możliwości oddania wózków w Wiosce Wakacyjnej LEGOLAND Feriendorf.


Wielokrotne wejście do parku

Wszystkie karty wstępu umożliwiają wejście do parku TYLKO jeden raz dziennie. Gdyby chcieli Państwo na krótko opuścić park, prosimy zgłosić taką potrzebę personelowi przy wyjściu.


Zagubione dzieci

Zagubione dzieci prosimy przyprowadzić do biura informacji, znajdującego się przy wejściu. Tam również mogą zgłaszać się rodzice zagubionych pociech.
Zalecamy korzystanie z bezpłatnego extra serwisu na początku wizyty w parku. W biurze informacji mogą Państwo otrzymać specjalne bransoletki dla swoich dzieci, na których zapisywany jest Państwa numer telefonu. Bransoletki zawieszane są na rączce dziecka.Partnerem serwisu jest: Dertour Polska * Strona G³ówna - Kontakt - O nas - Zapytanie o wyjazd * brak pluginu Flash