Lunaparki.com.pl

Zakupy


LEGOLAND DeutschlandJeśli ktoś liczy na zakupy - nie będzie rozczarowany! W sklepach na terenie LEGOLAND można nabyć poszukiwane zestawy klocków LEGO, wysokogatunkowe ubrania dziecięce z domu mody LEGO oraz niezliczone gadżety. Dodatkowo w fabryce klocków LEGO w sprzedaży są pojedyncze elementy i części oferowane na sztuki lub na wagę. Tu można skompletować swój wymarzony model lub stworzyć całkiem nowy i unikalny!

Niestety ekspozycja LEGO nie jest przeznaczona do sprzedaży. Kto jednak chciałby zabrać ze sobą do domu kawałek LEGOLANDU na pewno będzie usatysfakcjonowany: sklepy oferują bogaty wybór produktów LEGO, jak i artykułów upominkowych oraz odzieży:

COOL GIRLS SHOP:

Zakaz wstępu dla chłopców: sklep znajduje się w części tematycznej LEGO CITY. W sklepie tym dziewczynki w wieku od 3 do 13 lat znajdą ogromny wybór modnych akcesoriów.
Ograniczone godziny otwarcia sklepu, czynny w wybrane dni tygodnia lub w określonych godzinach.

CITY SHOP:

Na powierzchni ponad 600m2 znajduje się największy na świecie wybór artykułów LEGO. Oprócz aktualnego asortymentu LEGO, oferujemy ekskluzywne promocje, które dostępne są tylko w LEGOLAND NIEMCY. Atmosfera panująca w sklepie oraz kompetentne doradztwo czynią zakupy w City Shop niezapomnianym przeżyciem.

LEGO BOUTIQUE:

Tutaj znajdą Państwo bogaty wybór wysokiej jakości odzieży marki LEGO. Radosne kolory kolekcji zachwycą nie tylko dziewczynki i chłopców w wieku od 1 roku do 12 lat. Również rodzice cenią ubrania marki LEGO, które ze względu na swoją funkcjonalność oraz jakość spełniają wymagania dnia powszedniego.

MINI-MARKT:

Zapomnieli Państwo czegoś? Nie ma problemu! W Mini-Markt znajdą Państwo wszystko, czego potrzebują, aby odwiedziny w parku były naprwdę beztroskie.

SCHNAEPPCHENMARKT:

Okazje i promocje dla wszystkich! Również w 2011 r. oferta wielkiej wyprzedaży! I to przez cały sezon!

JOE'S DSCHUNGEL SHOP:

Dzikie zwierzęta udomowione! W Joe's Dschungelshop znajdą Państwo duży wybór pluszowych zwierząt oraz dodatków.

SCHATZKAMMER:

Co robią odważni rycerze i dzielne księżniczki gdy smok ogniem ziejący zostanie pokonany? Bawią się dalej! Wszystko, co jest do tego niezbędne i dużo więcej znajduje się w Schatzkammer (skarbcu). Poza tym w oferice wiele niezwykłych słodyczy. Naprawdę smakowitych!

BAEREN-WERKSTATT:

Maszyna do produkcji miśków jest do Państwa dyspozycji. Mali odwiedzający wybierają swoją nową przytulankę i przy pomocy maszyny obdarują ją nowym życiem. Na koniec otrzymują akt urodzenia swojego pluszowego przyjaciela.

LEGO FABRIK:

Obowiązkowa wizyta dla każdego fana LEGO! W sklepie LEGO FABRIK klocki sprzedawane są na wagę. Ogromny wybór pojedynczych klocków i elementów o różnych kształtach i kolorach czeka na Państwa.

BEUTELAGER:

Tutaj mali piraci znajdą wszystko, czego potrzebują aby wyruszyć w rejs. Wszystko dla morskich rozbójników!Partnerem serwisu jest: Dertour Polska * Strona G³ówna - Kontakt - O nas - Zapytanie o wyjazd * brak pluginu Flash