Lunaparki.com.pl

LEGOLAND Dania - opis


LEGOLAND Dania Nazwa LEGO powstała w 1934 roku. To skrót utworzony z duńskiego zwrotu "Leg godt" - "baw się dobrze", co najlepiej tłumaczy dlaczego LEGOLAND jest światem wspaniałej zabawy. Zabawy dla dorosłych i dzieci i zabawy dla miłośników przygód i klocków LEGO.

Temple LEGOLAND, nowość od 2010

Ta nowa atrakcja powstała w 2010 r. Cała rodzina może wsiąść do jeepa i tak jak Indiana Jones wyruszyć na poszukiwanie skarbów w mrocznej, starożytnej świątyni. Ci którzy pokonają przeciwności i niebezpieczeństwa mogą znaleźć tajemniczy skarb. Najważniejsze to zimna krew i celne strzały. Uwaga! W ciemnościach czyhają na Was rabusie i mumie, możecie też przeżyć trzęsienie ziemi. Tylko wyborowi strzelcy otrzymają punkty i skarb.
Po udanej wyprawie LEGOLAND zaprasza na gry zręcznościowe do Tempel Games. W żadnym wypadku nie można też przegapić filmu 4D "Clutch Powers", wyprodukowanego przez LEGO studio. Podczas seansu możesz poczuć prawdziwy dreszczyk emocji.

Wspaniałe przedstawienia i koncerty

Warto też zwrócić uwagę na wiele interesujących spektakli/show dla całej rodziny. Na scenach LEGOLANDU występują znane gwiazdy i młode talenty. Widzowie mogą aktywnie uczestniczyć w przedstawieniach, gdyż zaproszenie do wspólnej zabawy na scenie to tutaj normalna sytuacja.

Piraci nadchodzą!

LEGOLAND DaniaZatoka piratów (w części PIRATE LAND) to mnóstwo wyśmienitej zabawy. W wielkiej bitwie morskiej dzieci w każdym wieku mogą pokazać, kto jest prawdziwym piratem. Duża ilość wody i błyskawiczna akcja. Kto zostanie trafiony z pirackiej, wodnej armaty, a kto suchy wróci na ląd? Super atrakcja dla całej rodziny!

Restauracje:

Jeśli podczas szalonej zabawy, ktoś jednak przypomni sobie o tym że jest głodny, LEGOLAND ZAPRASZA do licznych punktów gastronomicznych: Grill House, Family Buffet, Knights Barbeque, Saloon, restauracja Hotelu LEGOLANDPartnerem serwisu jest: Dertour Polska * Strona G³ówna - Kontakt - O nas - Zapytanie o wyjazd * brak pluginu Flash