Lunaparki.com.pl

Hotel LEGOLAND * * * *


Hotel LEGOLAND - pokój Adventure TrailPuść wodze fantazji i przeżyj wspaniały urlop w bajkowym świecie hotelu LEGOLAND. To wspaniała przygoda pełna klocków Lego i niespodzianek. Jeśli jesteście pod wrażeniem atrakcji "Temple LEGOLAND" możecie zamieszkać w pokoju przypominającym starożytną świątynię. To nocleg dla prawdziwych poszukiwaczy przygód. Także odważni rycerze i piękne księżniczki znajdą w hotelu LEGOLAND pokoje swoich marzeń.

Hotel LEGOLAND - RecepcjaHotel jest nowoczesny i położony bezpośrednio przy parku, dysponuje własnym wejściem do LEGOLANDU. W hotelu znajduje się duża sala recepcyjna z kominkiem, bar, basen oraz siłownia. Gdy dorośli odpoczywają, dzieci znakomicie się bawią. Modele z klocków LEGO i specjalne drogowskazy wskazują drogę do dobrej zabawy. W specjalnych pokojach można obejrzeć kreskówki. Na małych budowniczych wszędzie czekają tysiące klocków LEGO. Dzieci mogą wziąć udział w zawodach w literowaniu, liczeniu, budowaniu. Wszędzie można bawić się i śmiać do woli. Można też pobawić się na zewnątrz - na placu zabaw.

Do dyspozycji gości hotelu LEGOLAND: winda i bezpłatny parking.

Hotel ma 199 pokoi z łazienkami, suszarką, TV, dostępem do sieci bezprzewodowej, stolikiem do zabawy klockami LEGO, czajnikiem i żelazkiem.

Hotel LEGOLAND - pokój Adventure TrailPokoje 1- i 2-osobowe nie mają wystroju tematycznego. Pokoje w części "Kids House" mają bezpośredni widok na LEGOLAND, aneks kuchenny, przewijak, dodatkową umywalkę i prysznic dostosowane do wzrostu dzieci. Wszystkie pokoje są przeznaczone dla dwóch osób dorosłych i maksymalnie 3 dzieci do lat 12. Pokoje z wystrojem tematycznym - Adventure Trail - są dostępne na zapytanie.

Cennik obowiązuje w terminie: 02.04.2011 - 30.10.2011

Cena za pokój w EURO obejmuje: 1 nocleg, ze śniadaniem i karty wstępu na dwa dni.
Dodatkowe noce - bez kart wstępu. Dzieci do 2lat gratis!
Typ pokoju ilość osób * cena
EUR
dodatkowa
noc EUR
2-osobowy 2 dorosłe 306 242
2-osobowy 2 dorosłe + 1 dziecko 378 282
2-osobowy 2 dorosłe + 2 dzieci 450 322
Kids House 2 dorosłe + 1 dziecko * 552 457
Kids House 2 dorosłe + 2 dzieci 584 457
Kids House 2 dorosłe + 3 dzieci 616 457
1-osobowy 1 dorosła 247 215
1-osobowy 1 dorosła + 1 dziecko 286 222
* Dziecko - czyli osoba w wieku 3 -12 lat.
Pokoje tematyczne "Adventure Trail" - na zapytanie.

LEGOLAND Dania - Hotel LEGOLANDPartnerem serwisu jest: Dertour Polska * Strona G³ówna - Kontakt - O nas - Zapytanie o wyjazd * brak pluginu Flash