Lunaparki.com.pl

Tropical Islands - opis


Największa całoroczna tropikana w Europie! Zadaszony kompleks basenowy pełen rodzinnych atrakcji.

Tropical IslandsTropical Islands to największa na świecie wolnostojąca hala samonośna. W grudniu 2004 na powierzchni 66.000 m2 oddano do użytku tropikalny świat z gwarancją braku opadów. Wreszcie odpoczywają Państwo we właściwym miejscu - na leżaku, na plaży przy lazurowej lagunie lub pod palmą nad brzegiem wody. Tropikalny klimat panuje tu przez 24h i przez 365 dni w roku. Największa dżungla w hali, tropikalna wioska, zachwycające show. Nie zabraknie też adrenaliny: na najwyższej zjeżdżalni wodnej w Niemczech!

Dzień w hali zaczyna się egzotycznym bufetem śniadaniowym. Po południu czeka na Państwa rozrywka podczas pokazu dnia. A wieczorem wielka kulminacja: Gala-show na scenie Wayang. A potem jeszcze w nocy można rozkoszować się tropikalnymi atrakcjami zostając na nocleg w namiotach na białym piasku. Dodatkowo wieczorami można podziwiać grę kolorowych świateł.

Tropical IslandsBaśniowy świat wodny: W Tropical Islands znajdą Państwo mnóstwo miejsca do pływania w Południowym Pacyfiku lub na lagunie Bali. Można zabrać ze sobą płetwy, maskę lub dmuchaną piłkę. Woda o temperaturze 28 stopni Celcjusza zaprasza do kąpieli. Przy 200-metrowej piaszczystej plaży rozstawione są wygodne leżaki, a specjalna membrana pokrywająca dach hali przepuszcza promienie słoneczne i umożliwia naturalną opaleniznę. Ciekawostką jest także egzotyczne otoczenie: palmy, piaskowce, wodospady i groty wodne, kamienne rzeźby i drewniane balijskie chatki. Szczególną atrakcją dla najmłodszych będą zjeżdżalnie, rwąca rzeka i whirlpool.

Terminy otwarcia

Atrakcja jest czynna przez cały rok. W czasie dni wolnych, w Święta Bożego Narodzenia i podczas Sylwestra obowiązują szczególne godziny otwarcia

Tropikalna sauna

Tropical IslandsOd 2007 roku kompleks saun oferuje wyjątkowe przeżycia z zakresu Welness: sauny tematyczne zabiorą nas do zaczarowanej krainy z dala od codziennego zgiełku. Możemy tu znaleźć saunę drewnianą, kamienną i inne. To doskonały relaks dla ciała i ducha.

Gastronomia

Na terenie hali znajdują się różne bary przekąskowe i restauracje samoobsługowe.

Rozrywka najwyższej klasy

Gdy wieczorem wyspy Południowego Pacyfiku zamieniają się w wielką scenę zaczyna się show i kolacja. Podczas posiłku składającego się z trzech dań o rozrywkę troszczą się renomowani artyści, tancerze i iluzjoniści. Przeżyjcie Państwo niezapomniany wieczór przed kulisami jednej z najbardziej niezwykłych scen rozrywkowych.

Świat zabaw dla dzieci

Tropical IslandsTropino club zapewnia zabawę dla dzieci w różnym wieku. Można tu skakać na trampolinie i ścigać się gokartami. A najmłodszymi dziećmi opiekuje się prehistoryczny wesoły zwierzak. Można zrobić sobie zdjęcie z ulubioną maskotką i obejrzeć chatkę na obrzeżach lasu deszczowego.

Las deszczowy

Tropical IslandsJedyny w swoim rodzaju świat roślin w Tropical Islands: największy na świecie las deszczowy zlokalizowany w zamkniętym pomieszczeniu zajmuje wzniesienie pośrodku hali. Rośnie tu ponad 50.000 roślin. Drzewa mają nawet 18m wysokości, a w górę wspinają się także drzewne orchidee i inne pnącza. Kręte dróżki i mostki są rajem dla małych i dużych odkrywców. Można tu poznać rośliny rosnące w tropikach i dowiedzieć się dużo ciekawostek na temat wykorzystania ich właściwości w medycynie i przemyśle spożywczym. Można tu połączyć przyjemne z pożytecznym, gdyż animatorzy pomagają dzieciom pozyskać wiedzę na temat egzotycznej flory.

Plan Tropical Islands


Tropical Islands - plan


Disneyland Resort Paris
Partnerem serwisu jest: Dertour Polska * Strona Główna - Kontakt - O nas - Zapytanie o wyjazd * brak pluginu Flash