Lunaparki.com.pl

Pole campingowe Tropical Islands


Namioty indiańskie Tipi na polu campingowym Tropical Islands w Krausnick.

Tropical 
Islands - campingPodstawową zaletą pola campingowego o powierzchni 5.000 m2 jest bliskość Tropical Islands. Największa europejska tropikana leży w zasięgu wzroku i można tam dojechać bezpłatnym autobusem wahadłowym. Na campingu znajdują się komfortowo wyposażone namioty materiałowe. W ich wnętrzu znajdują się materace dla 4 lub 5 osób. A atmosferę przygody dopełniają rustykalne miejsca do grillowania.

Zaleta: wszyscy goście namiotów tipi na polu campingowym płacą tylko raz za wstęp do Tropical Islands (czyli za bilet 1-dniowy dla każdej osoby) i mogą korzystać z basenów przez cały okres pobytu w namiocie (w zależności od aktualnego stanu obłożenia kompleksu: wstęp na baseny do godz. 11 jest zagwarantowany, później może być ograniczony i uzależniony od liczby gości/dostępności elektronicznych bransoletek. Po otrzymaniu bransoletki można dowolną ilość razy opuszczać kompleks i wracać z powrotem).

Minimum pobytu: 1 noc. Zwierzęta domowe: niedozwolone. W cenie: materace z prześcieradłem, poduszka i lekka kołdra, parking. Dzieci do 4 lat śpią bezpłatnie razem z osobą dorosłą na 1 materacu.

Ceny za 1 namiot i noc w Euro w sezonie 01.04.-30.10.2011
Namiot Tipi (kod: TIP4)  dla 4 osób 50 EUR
Namiot Tipi (kod: TIP5) dla 5 osób 63 EUR


Partnerem serwisu jest: Dertour Polska * Strona G³ówna - Kontakt - O nas - Zapytanie o wyjazd * brak pluginu Flash